Характеристика об'єкта дослідження

Приміщення лабораторії знаходиться в будинку на другому поверсі двоповерхового цегельного будинку. Приміщення лабораторії складається з чотирьох кімнат, у кімнатах працює одинадцять чоловік.

Загальна площа приміщень складає S = 80 м2, довжина дорівнює l = 10 м, ширина m=8м. Висота приміщення h = 3м. Об'єм приміщень дорівнює V=S•h=240м3.

У середньому на одного працюючого приходиться 7,27 м2 площі кімнати, що відповідає припустимому значенню по нормах СН512-78 (не менше 6м2). Об'єм приміщення на одного працюючого складає 21,8 м3, що відповідає нормі (не менше 20м3).

Дане приміщення по мірі небезпеки ураження електричним током відноситься до категорії без підвищеної небезпеки: оскільки приміщення сухе, в ньому відсутні ознаки наявності агресивного середовища.

На вікнах - жалюзі. Стіни пофарбовані у світлий колір, стеля зроблена з підвісної стелі білого кольору.

Відповідно до СН 181-70 найсприятливішим є світлий колір інтер'єру і обладнання. Добре освітлені поверхні, що перебувають в полі зору передбачається фарбувати в кольори середньої світлості, коефіцієнт відбиття яких знаходиться в межах 0,3 - 0,6. Бажано також, щоб поверхня була матовою. При цьому необхідно враховувати, що неоднакова яскравість і різкий контраст навколишніх предметів може привести до швидкого стомлення органів зору.

При виборі кольору обладнання і приміщення слід віддавати перевагу світлим матовим тонам, з нерізкими змінами яскравості відтінків.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >