Безпека роботи закладу

Створенню служби безпеки закладу варто приділити особливу увагу. Безпека роботи закладу нормується такими законами:

  • - Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»;
  • - Закон України «Про лікарські засоби»;
  • - Закон України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини», а також багатьма іншими законодавчими актами.

Так як нічний клуб - це заклад масового відпочинку людей, то тут обов'язково повинна бути передбачена наявність аптечки, яка містить все необхідне для надання першої медичної допомоги (до приїзду швидкої допомоги).

Використання широкого асортименту світлового, звукового та іншого обладнання може стати причиною займання через коротке замикання,перенапругу чи інші причини. Тому в нічному клубі потрібно мати вогнегасник.

Способи забезпечення безпеки в нічному клубі

1. Відеонагляд. Відеоспостереження в приміщенні є інформаційною системою, яка надає візуальну інформацію, що дозволяє або відновити картину події, або отримати необхідні дані про події, процеси і людей. Така інформація може бути корисна в різних ситуаціях і може бути використана по-різному.

Система відеоспостереження може використовуватися в двох цілях: або як елемент системи безпеки, або як елемент контролю технологічних процесів. У залежності від цього вибирається структура системи і необхідні технічні засоби.

2. Охоронна сигналізація

Установка охоронної сигналізації дозволить значно скоротити витрати на фізичну охорону торговельних і складських приміщень, підвищити безпеку об'єкту та його гостей, прискорити час реагування на нештатні ситуації служб охорони і тим самим запобігти псуванню та крадіжці майна магазину, притягти до відповідальності зловмисників.

3. Контроль доступу

Система контролю і управління доступом (СКУД) - комплекс сумісних між собою апаратних і програмних засобів, завданням яких є обмеження, реєстрація доступу людей, а також контроль переміщення персоналу та час його перебування на даній ділянці.

Виконавчим пристроєм системи управління доступом можуть бути електромеханічні, або магнітні замки, електромеханічні защіпки, турнікети, шлагбауми.

4. Кабельна система

Це єдина інфраструктура, яка представлена у вигляді ієрархічної кабельної системи, що складається з набору комутаційних елементів. Вона забезпечує універсальне фізичне середовище передачі даних, підключення будь-якого обладнання і роботу будь-якого стандартного додатка.

Універсальність такої системи проявляється у використання її для різних систем, таких як комп'ютерна мережа, телефонна мережа, охоронна система, пожежна сигналізація.

5. Пожежна сигналізація та пожежні датчики

Датчики мають певний рівень чутливості до температури в приміщенні і до ступеня його задимленості. Сучасна пожежна сигналізація завжди створюється з урахуванням особливостей об'єкта. Необхідні для її організації пожежні датчики, налаштовуються на максимально допустиму температуру і підключаються до пульта охорони. Можливість програмування кожного пристрою дозволяє враховувати особливості приміщень. Таким чином, якщо раптом датчик сповістить про небезпеку, можна буде визначити, де почалася пожежа і запобігти її страшним наслідкам.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >