Упакування, маркування, транспортування, зберігання

Яйця упаковують в ящики з гофрованого картону, полімерні з використання прокладок з пагорбами (360 штук) і в коробки з полімерних або картонних матеріалів по 6-12 штук. Дієтичні та столові яйця упаковують окремо за категоріями. Ящики з гофрованого картону повинні бути обклеєні клеєвою стрічкою на паперовій основі або іншими матеріалами, які забезпечують цілісність упаковки і збереження яєць.

При транспортному маркуванні наносять маніпуляційні знаки "Обережно, крихке!", "Верх, не кантувати". Дрібні яйця упаковують окремо з позначкою "Дрібні". Кожне дієтичне яйце маркують червоною, а столове -- синьою фарбою, вказують категорію, а для дієтичних -- і дату сортування. Яйця маркують штампом круглої форми (ДСТУ 5028:2008).

Яєчний порошок упаковують в яєчні барабани, фанерно-штамповані бочки, в паперові мішки та ящики з гофрованого картону з полімерним вкладишем, у пакети з плівки типу целофан-поліетилен-фольга-поліетилен, металеві банки. При транспортному маркуванні наносять попереджувальний знак "Боїться вологи".

Транспортують і зберігають яйця і яєчні продукти згідно з умовами, передбаченими нормативними документами (ГОСТ 2858-82, ДСТУ 5028:2008).

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >