Характеристика підприємства

Фірма "ЮК-ПАРТНЕР" створена у квітні 1993 року у формі закритого акціонерного товариства. Основний вид діяльності - торгівля канцелярським товарами, офісним устаткуванням та витратними матеріалами для оргтехніки. Загальна кількість працюючих 285 чол.

Фірма має більш як 1500 клієнтів. От деякі з них:

Юридична адреса: м. Житомир, вул.. Промислова, 39

Організаційна структура управління ТОВ „ЮК-ПАРТНЕР”

Метою діяльності підприємства, як і будь-якого комерційного, є одержання прибутків від господарської діяльності і задоволення загальнодержавних інтересів місцевих органів влади і громадськості, власників товариства і наймати працівників в рамках чинного законодавства.

Підприємство в своїй діяльності керується наступними нормативними актами:

  • 1. Господарський та Цивільний кодекси;
  • 2. Закони України „Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, „Про систему оподаткування”, Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами”, „Про оплату праці”, „Про збір на обов'язкове соціальне страхування”, „Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування”.

Підприємство діє на основі Статуту (див. Додатки), тобто певного набору правил, які регулюють його діяльність, взаємовідносини з іншими господарюючими суб'єктами. Статут Відповідає основним положенням закону України про підприємства і затверджений власником підприємства.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >