Про утворення Державного музею "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні"

  • 1. Підтримати пропозицію Інституту національної пам'яті щодо утворення Державного музею "Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні" (далі - Музей) з віднесенням його до сфери управління зазначеного Інституту.
  • 2. Інститутові національної пам'яті:

розробити та затвердити у двомісячний строк положення про Музей;

витрати, пов'язані із забезпеченням функціонування Музею, здійснювати в межах видатків, передбачених йому у державному бюджеті на відповідний рік.

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 28

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1644/2005

Про відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій

З метою належного відзначення в Україні Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій і впорядкування проведення відповідних заходів постановляю:

  • 1. Започаткувати традицію у День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій, який у 2005 році відзначається 26 листопада, покладати траурні вінки з житніх і пшеничних колосків до пам'ятних знаків, місць поховань жертв голодоморів та політичних репресій, вшановувати пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запаленням свічок.
  • 2. Оголосити 26 листопада 2005 року о 16 годині на вшанування пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій хвилину мовчання, зупинивши на цей час роботу в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях (крім підприємств, де це не допускається за технологією виробництва), рух громадського та приватного транспорту у населених пунктах з подаванням відповідних звукових сигналів.

На території України 26 листопада 2005 року приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів, внести відповідні зміни до програм радіо і телебачення.

3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити проведення вечорів-реквіємів та інших заходів щодо відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

22 листопада 2005 року

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1260/2005-рп

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >