Акція «33 хвилини»

Акцію було започатковано Президентом України 10 червня у с. Високі Байраки Кіровоградської області на підтримку ініціативи Національної скаутської організації «ПЛАСТ».

Мета акції - вшанування та увічнення пам'яті жертв Голодомору та посилення уваги суспільства до злочинів тоталітарної системи.

Формат акції - щовихідних у центрі населеного пункту або у місцях, що асоціюються з тоталітарним режимом, членами місцевих молодіжних організацій, громадськості рівно 33 хвилини зачитувалися імена загиблих земляків, свідчення очевидців з регіональної Книги пам'яті. В областях, що не постраждали від Голодомору, зачитувалися свідчення очевидців.

У червні 2008 року заходи пройшли у м. Києві та кількох обласних центрах, з початку вересня акція проходила вже у всіх обласних центрах, а з 1(2) листопада також і у районних центрах та містах обласного значення.

Завершальний етап акції відбувся 22 листопада 2008 року в м. Києві перед відкриттям Меморіалу пам'яті жертв голодоморів.

Кожні вихідні в українських містах впродовж 33 хвилин зачитувались імена знищених Голодомором земляків та свідчення очевидців трагедії.

Загалом по Україні в акції взяло участь понад 150 тис. громадян.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >