Права підприємства-розробника

Згідно статті 16 "Виключне майнове право на службовий твір належить роботодавцю, якщо інше не передбачено трудовим договором(контрактом) та (або) цивільно-правовим договором між автором і роботодавцем."

Майнові права дають компанії можливість розпоряджатися продуктом практично як завгодно, включаючи (згідно статті 15): "виключне право на використання твору, право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами, виключне право на використання твору автором (чи іншою особою, яка має авторське право) дозволяє йому використовувати твір у будь-якій формі і будь-яким способом.", и т.д.

Як відмічається авторське право

Згідно статті 11 "Особа, яка має авторське право (автор твору чи будь-яка інша особа, якій на законних підставах передано авторське майнове право на цей твір), для сповіщення про свої права може використовувати знак охорони авторського права. Цей знак складається з таких елементів:

латинська літера "с", обведена колом, - (зображення знака не наводиться);

ім'я особи, яка має авторське право;

рік першої публікації твору.

Знак охорони авторського права проставляється на оригіналі і кожному примірнику твору." 

Як довго програміст та підприємство мають авторські права? В більшості випадках досить довго. Згідно статті 28, "Авторське право діє протягом усього життя автора і 70 років після його смерті..."*[7]

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >