Фундаменти

Під будівлю запроектовані стрічкові фундаменти. Вони складаються з залізобетоних плит (Ф16-8, Ф16-12, Ф16-24) і цокольних панелей.

Під ліфтову шахту запроектовано фундамент у вигляді суцільної монолітної плити.

Глибина закладення фундаментних плит під несучі стін дорівнює 3,000м.

Вертикальна гідроізоляція виконується у місті контакту цокольної панелі з грунтом і являє собою обмазку бітумом за 2 рази.

Горизонтальна(у місцях де цокольна панель ставиться на фундаментну плиту) - у вигляді включень прошарку жирного цементно-пісчаного розчину (1:2) М 200.

По периметру зовнішніх стін, для захисту від зволоження ґрунту основи, виконується мощення, шириною 1 м.

Стіни

У даному проекті запроектовані зовнішні стіни з багатошарових панелей «на одну кімнату», які складаються з двох шарів залізобетона, утеплювача розташованого між ними (пінопласт). Фасадний оздоблюючий шар (товщина 65 мм) виконаний із паропроникних бетонів, які сприяють виведенню зайвої вологи із панелі. Внутрішній шар виконаний із важкого бетону (товщиною 100мм). Бетонні шари панелей об'єднані гнучкими пов'язями. Товщина зовнішньої панелі згідно з теплотехнічного та статичного розрахунків складає 300 мм. Висота панелі визначається висотою поверху і складає 3,0 м.

Цокольні панелі встановлюються на фундаментні плити та виконуються на жорстких пов'язях.

В панелях зовнішніх стін розташовані віконні та дверні отвори.

Внутрішні стінові панелі мають товщину : 160 мм - міжквартирні та 120 мм - міжкімнатні. Вони кріпляться за допомогою арматурних випусків та закладних деталей на зварці.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >