Сміттєпровід

Сміттєзбиральна камера знаходиться на першому поверсі та має ізольований вхід. В верхній частини будівлі сміттєпровід закінчується дифлектором, знизу - шиберним приладом - заслонкою, що при необхідності перекриває ствол сміттєпровода. Нижня частина ствола розміщена в сміттєзбиральній камері над тележкою з контейнером чи сміттєзбиральником.

Ствол сміттєпровода виконують з асбесто-цементних безнапорних труб з умовним проходом 400 мм Стики труб (не більше одного на поверх) розташовуються поза зоною перекриття й приймального клапану. Зазор між тубами і муфтою рівномірно конопатять прядевою паклею та зачеканюють зверху та низу цементно-пісчаним розчином 1:2 М 200 з попередньо зволоженою поверхнею асбоцемента.

Ствол розміщують відкрито, облицьовуючи його звукопоглинаючими біостійкими матеріалами. Ствол не можна розташовувати поряд із житловими кімнатами чи в їх стінах.

На кожному поверсі, окрім першого, знаходяться в коридорі клапани сміттєпровіда.

Покриття

Запроектоване покриття з холодним горищем. У склад покриття входять з/б плити товщиною 120 мм, рулонне рубіройдне покриття та лоткові панелі, фризові панелі. Опирання панелей покриття здійснюється на фризові панелі зовнішніх стін по всьому периметру будівлі та на опорні кунтури встоновленні на панелі перекриття розташовані над 9 поверхом. Опирання панелей покриття на фризові панелі може здійснюванися на спеціально передбаченому уступові в фризовій панелі або на „столику” (кутник 75х5 приварений до закладної деталі в стіновій панелі). Лоткові панелі опираються на встановленні на горищному перекритті опорні контури та з'єднуються з ними за допомогою арматурних випусків на зварці.

Відведення води з покриття внутрішне. Організований збір води проходить через водозбірну воронку (діаметром 150), яка з'єднана з стічною каналізацією. Для відводу атмосферних опадів покриття запроектовано з ухилом 3%.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >