Двері та вікна

Розрахунок розмірів вікон проводиться згідно з СНиП II-Л.8-72., котрий встановлює відношення площі віконних отворів до площі підлоги - 1/5,5. Використовуємо вікна індустріального виготовлення,металопластикові, обладнані двома стеклопакетами та прошарку повітря. З ціллю провітрювання вікна мають кватирки.

По проекту застосовані вікна з роздільними плетіннями, що відповідають маркам ОК1 - ОC15-15 ; ОК2 - ОC12-9

Вхідні двері в будинок запроектовано двопольними (Д6 21 - 10). Двері виконуються з порогом, що викликане підвищеним рівнем вимог теплоізоляції до них. Всі інші двері виконують без порога. Вхідні двері в квартиру запроектоано однопольними (Д1 24-10); внутрішньоквартирні двері : Д2 - ДО 24 - 9, Д3 24-9, Д6 24 - 6. При установці двері навішуються на дві петлі при їх висоті 2 м або на три петлі при висоті 2.3 м влаштованих на дверних коробках, котрі кріпляться задопомогою цвяхів до стіни

Всі двері виконуються з дерева.

Балконні двері консруктивно подібні до вікон. Д4- ДБ21-9

Сходи і ліфт

Сходи виконуютться із залізобетонних маршів та площадок. Ширина маршу складає - 1200мм. Міжповерхових площадок - 1700 мм. Поверхових площадок - 2020 мм. Сходовий марш складається з 10 сходинок: 150x300 мм. Між маршами передбачено проміжок - 170 мм для пожежного шлангу. З ціллю безпеки руху сходові марші обладнуються вертикальними огородженнями з металевої решітки, привареної вертикальних стальних стойок приварених до закладних деталей маршу. Зверху стійок, за допомогою гвинтів, кріплять дерев'яний поручень. Огородження висотою 1100 мм.

Ліфтова шахта виконана зі спеціальних стандартних ліфтових блоків висотою на поверх (3,000 м), що мають пройоми для виходу на поверх і заглиблення для пропуску інженерних комунікацій. В проекті передбачено ліфт грузопід'ємністю 320 кг при швидкості руху 1 м/с.

Кабіну ліфта через блочно-тросову систему переміщує блочний кран, що має вантожопід'ємність не менше ніж 0.7 т та розміщений в машинному відділені. По всій довжині шахти розміщені направляючі рейки.

Ліфтова шахта складається з окремих залізобетонних блоків, що спираються на фундамент. Збірні елементи складаються з підвального блоку, що спирається також на фундамент, тут розташовані амортизатори; поверховий блок має пройоми для монтажу дверей; горищний блок зконструйований для монтажу в ньому підйомних механізмів. По всій висоті шахти знаходиться монорельс для руху кабіни ліфта. В цілях звукоізоляції стіни фундаменту і шахт відокремлюють від примикаючих конструкцій повітряним зазором 20 мм.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >