ВСТУП

Мета курсової роботи - набуття студентами навичок у розрахунку лінійних систем автоматичного управління(САУ), нелінійних САУ та САУ з цифровою корегуючою ланкою, роль якої може виконувати мікропроцесор, що управляє обчислювальною машиною, чи будь-який спеціалізований цифровий управляючий пристрій.

Відповідно до завдання необхідно розробити статичний регулятор температури печі, що задовольняє визначеним технічним умовам. Загальний принцип дії системи автоматичного регулювання температури у тому, щоб підтримувати на необхідному рівні температуру об'єкта (у разі - печі). Відбувається це так - з датчика температури (ДП), що у печі (П), поточне значення температури надходить на що регулює пристрій (РУ), яке сприймається підставі отриманої інформації виробляє котра управляє вплив. Це вплив формується за алгоритмом управління, закладеному в регулятор.

Далі сигнал з РУ надходить на виконавче пристрій, саме - на тиристорний регулятор напруги (ТРН), керований ФСУ. Завдання фазосдвигающего устрою - відповідно до сигналом регулятора формувати такі кути включення тиристоров, щоб напруга, подаване на нагрівач, підтримувало температуру на потрібному рівні. Установка необхідної температури здійснюється з допомогою задатчика.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >