Одержання завдання на оборону

З виходом відділення в квадрат ( 6602) командир відділення орієнтує учнів на місцевості, вводить в тактичну обстановку і ставить завдання приблизно в такій послідовності.

«Ми знаходимося на висоті «Горбата». Північ -- виступ лісу «Дальній», південь -- стовп з підпорою, схід -- будинок з червоним дахом, захід -- сарай. Прямо перед нами ліс «Дальній», західніше в 2 км. селище " Косеньке" (і далі орієнтує про всі найближчі населені пункти і найбільш характерні місцеві предмети).

Орієнтир 1- перехрестя доріг, орієнтир 2 -- темна пляма, орієнтир 3 -- окремий, будинок.

Противник резервами, що підійшли, контратакував наші підрозділи і розвиває успіх в південно - східному напрямі. Вихід його передових підрозділів в район лісу «Дальній» можливий через 2,5--3 години.

1-ому відділенню займати і міцно обороняти позицію на північних скатах висоти «Горбата»: справа -- зламане дерево, зліва -- окремий кущ -- із завданням не допустити прориву супротивника у напрямі м. Шепетівка. Смуга вогню: справа -- зламане дерево, орієнтир 1; зліва -- окремий кущ, орієнтир 3. Ділянка зосередженого вогню № 1 -- південне узлісся чагарника. Додатковий сектор обстрілу: справа -- зруйнований будинок зліва --орієнтир 1.

Справа -- в районі купи каменів переходить до оборони 2-е відділення нашого взводу і готує вогонь у напрямі південного узлісся лісу «Дальній».

Зліва -- в районі сарая переходить до оборони 3-е відділення нашого взводу і готує вогонь у напрямі окремого куща правіше за орієнтир 2».

в м. Шепетівку

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >