Дії під час застосування зброї масового ураження

Далі пояснюю, що у разі хімічного нападу або радіоактивного і бактерійного зараження особовий склад надягає індивідуальні засоби захисту або по команді йде в спеціально обладнані укриття (перекриті ділянки траншеї) в готовності негайно зайняти свої місця на позиції.

Після пояснень даю ввідну, що супротивник почав обстрілювати висоту «Горбата» хімічними снарядами, імітую хімічний напад і командую: «ЗАХИСТ ГОТУЙ», а потім: «ЗАХИСНИЙ КОМПЛЕКТ НАДІТИ», «ГАЗИ». Далі стежу за діями учнів, виправляю виявлені недоліки і повторюю дії, добиваючись правильності і чіткості.

Похідний і бойовий порядок механічного відділення

Наступ - це вид бою, що проводиться в цілях розгрому супротивника і в оволодінні важливими районами ( рубежами, об'єктами) місцевості.

Атака - полягає в стрімкому і безупинному русі підрозділів в бойовому порядку у поєднанні з інтенсивним вогнем всіх видів зброї в цілях знищення супротивника.

Мотопіхотне відділення наступає в пішому порядку на фронті до 50 м, з інтервалом між військовослужбовцями 6-8 метрів.

Одержання завдання на наступ

«Супротивник обороняється на південних скатах висоти «Довга». Підступи до його переднього краю оборони прикриваються мінними полями.

1-е відділення з рубежу: окремий кущ, висота «Безіменна» -- атакує і знищує кулемет супротивника у купи каменів, надалі наступає у напрямі окремого будинку..

Справа -- в напрямі східні скати висоти «Довга», курган 1,5 наступає 2-е відділення; зліва -- в напрямі зламане дерево, сарай наступає 3-е відділення».

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >