Відбиття атаки танків та піхоти противника

Одночасно з показом цілі керівник роз'яснює учням, що при наближенні супротивника до переднього краю вогонь доводиться до найвищої напруги. Гранатометники вражають танки і інші броньовані цілі, а кулеметники і автоматники відсікають піхоту від танків і знищують її.

Проти танків, що впритул наблизилися до позиції або увірвалися на неї, застосовуються протитанкові гранати. Екіпажі підбитих танків, що намагаються покинути машину або відремонтувати її, розстрілюються з кулеметів і автоматів.

вогнева позиція механізований розвідувальний

Якщо танк пройде траншею, потрібно кинути протитанкову гранату в його кормову частину і відкрити вогонь по піхоті, наступаючої за танком. З відстані 30--40 м піхота супротивника закидається ручними гранатами, а його групи, що увірвалися на позицію відділення, знищуються гранатами, вогнем впритул і в рукопашній сутичці.

Супротивник, що проник на позицію сусіда, знищується вогнем у фланг і тил з основних або запасних окопів. Солдат не має права відходити із займаної позиції без наказу командира.

Після відбиття атаки супротивника надаються перша медична допомога пораненим, поповнюються боєприпаси, дозаряджається зброя, відновлюються зруйновані оборонні споруди і загороди, про результати бою доповідають командирові, знаходячись в готовності до відбиття повторних атак.

 
< Пред   СОДЕРЖАНИЕ   Загрузить   След >