ОРГАНІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ З ІНШИМИ СЛУЖБАМИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ І АДМІНІСТРАТИВНИХ РАЙОНІВ
- 81. Гарнізонна служба забезпечує постійну готовність підрозділів МНС й інших пожежних та аварійно-рятувальних формувань, а також їх взаємодію з іншими службами.
- 82. Для чіткого визначення порядку спільних дій підрозділів МНС з іншими службами цивільного захисту гарнізону розробляються інструкції взаємодії, що регулярно відпрацьовуються.
- 83. Інструкції взаємодії повинні містити в собі:
питання взаємного інформування про обстановку на території обслуговування (стан водомереж, аварійні роботи на газопроводі, відключення водомереж, перекриття проїздів тощо);
порядок виклику служб на пожежі, інші надзвичайні ситуації й обсяг робіт, що виконуються, кількість техніки, яка залучається, й аварійні бригади;
взаємні дії диспетчерських служб підрозділів МНС і служб взаємодії;
обов'язки старшого аварійної бригади, що прибула за вимогою підрозділів МНС;
порядок підпорядкованості аварійних бригад служб взаємодії і підрозділів МНС.
- 84. Інструкції взаємодії затверджуються спільним наказом начальника Гарнізону служби і керівниками відповідних служб та затверджуються місцевими органами влади.
- 85. Оперативно-координаційний центр та пункти зв'язку підрозділів МНС повинні мати прямий телефонний зв'язок (за взаємною згодою - радіозв'язок), зі службами взаємодії регіону, міста, району.